Interview s lovcem duchů

27. dubna 2009 v 18:15 |  Duchové
Ahojky, v nedělu jsem si koupila časopis bravo girl a zaujal mě tam jeden článek, ktery se na tento blog naramně hodí :) a tak ho sem přepíšu, aby tady zas po 100 letech byl nakej new clanek xD....

lan Wilce z GPS-Ghostfinder Paranormal Society (společnost zabývající se duchy a nadpřirozenem)- říka: "V 95 %případů se o duchy nejedna!"

Bravo Girl!: lane, kdo nebo co jsou vlastně duchové?
lan Wilce: Já pojem "duch" nepouživam rád a mluvím radši o "stvoření." Jsou to většinou "pozustatky" nebo ztracené duše lidí nebo zviřat, které jsou náhle a nečekaně vytrženy ze života. MnozíMnozí z nich prostě nepoznají, že zemřeli, proto se stale pohybují mezi nami a některí a nami chtejí i komunikovat. To, co považujemeza nadpřirozené bytosti, jsou energie, ktere po nich zustavaji.
Bravo Girl!: Můžeš nam prozradit, jakymi způsoby se duchove zviditelnují?
lan Wilce:Znám případy, kdy se místností vznáší stíny nebo bíla mlha. V jinych případech se pohybují předměty z mista na místo bez toho, aby je posunoval člověk. pak jsou tu také obrovské výkyvy teplot, silná magnetická pole nebo hlasy. Opravdové bytosti se vidí jen ve velmi vyjmečných případech. Za svou 5 letou "duchařskou" karieru jsem videl jenom dva případy, byly to postavy z mlhy s obrysy člověka, kterym nebyl videt obličej...
Bravo Girl!: Máš nějake zvlástní schopnosti, ktere jsou potřebné pro lovce duchu?
lan Wilce: Ne, bohužel nemam zadné "super nadpřirozené" síly, ovsem mam přečtené skoro všechny "ducharske" knihy o nadpřirozenych jevech. V teto tematice se dobre orientuju a studuju všechna fakta o "neuveritelnych" zjeveních.
Bravo Girl!: A komu jsi aktualne na stope?
lan Wilce: Prave zkoumam s GPS jeden stary železniční tunel, ktery se ale už skoro 50 let nepoužíva. Podarilo se nam tam nahrat jeden strasidelny hlas, ktery rozhodne nepochazel z naseho sveta. Ten hlas mluvil anglicky, ale bylo extremne tezke mu porozumet. To, co jsme z toho vylustily, byla veta: "Nejsem spokojený" Povesti říkaj, že při vlakovém neštěstí v roce 1870 přesne na tomto místě přišel o život muž, ktery se podilel na stavbe tunelu. Taky se povída, že tento človek nebyl spokojený s hotovou železniční trati. Předpokladame tedy, že tento tajemný hlas ma souvislost s dotyčným mužem.
Bravo Girl!: Co by měl člověk udělat, když má pocit, že mu doma straší?
lan Wilce: Většina těch, kterí maji zkusenosti s nevysvetlitelnymi věcmi, se bojí o takovych zazitcich mluvit. Mají strach, že se jim lide vysmeji. V Americe jsou lide v techto zalezitostech otevřenější. Pokud se někomu něco v jeho okolí zdá zvláštní, může se podívat na naši domovskou stranku: http://ghostfinder.co.uk/. (Na strance http://duchove.com/ je možné najít užitečné informace i v češtině.)
Bravo Girl!: Jak často doopravdy straší tam, kam si tě lidé zavolají?
lan Wilce: V 95% případu se vubec nejedná o nadpřirozený jev. Pokouším se proto vždycky nejdřívzjistit, jestli by se nemohlo jednat o zbytečný poplach. Teprve když narazim na něco, pro co nenajdu vědecke vysvetlení, priznam, že by se mohlo jednat o paranormalní jev. Ale to jsou jen vyjímky.


Táák to je všechno z toho rozhovoru, nekdy sem dam zbytek...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smithg510 Smithg510 | E-mail | Web | 27. ledna 2017 v 15:48 | Reagovat

Your goal is to breed all the different dragons available to you aedcdbbdkcbgbgcf

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama