Srpen 2008

Chceš ohodnotit blog???

23. srpna 2008 v 10:47 | Ciky |  Popelnice
Chceš odnotit blog? Klikni SEM!!!


UFO

20. srpna 2008 v 19:53 | Ciky |  Záhady
Neidentifikovatelné létající objekty známé pod zkratkou UFO (Unidentified Flying Objects) jsou pozorovány od nepaměti. Lidé pozorovali zvláštní úkazy na nebi mnohem dříve, než si většina lidí myslí. Jsou důkazy, že k pozorování docházelo už před několika tisíci lety. Pozdější pozorování z dob počátku našeho letopočtu jsou zaznamenána písemně a díky těmto záznamům víme, že např. roku 398 n.l. létala ohnivá koule nad Istanbulem, roku 457 nad Francií a roku 919 nad Maďarskem. V roce 1388 byl na mnohých místech Evropy pozorován "ohnivý drak", který létal na nebi. Mezi 7. až 17.listopadem 1624 se objevovala na nebi světelná koule i v Čechách. V roce 1899 létal obrovský disk nad Texasem a roce 1912 zase nad Porto Principal v Peru. Vyplývá z toho, že UFO bylo pozorováno na celém světě, a že se rozhodně nejedná o nic nového. Termín "létající talíř" se zrodil roku 1947, když američan Kenneth Arnold pozoroval během letu ve svém letadle nad skalistými horami v USA skupinu létajících disků, které klouzaly vzduchem jako házecí talíře.
V roce 1947 pak došlo k další zvláštní události: u města Roswellu ve státě Nové Mexiko havarovalo UFO. Jako první našel jeho trosky rančer Brazel. Trosky byly stříbrné, lehké a na některých bylo písmo podobné hieroglyfům (?). Případ byl ohlášen šerifovi, takže se celkem brzy o všem dozvěděli novináři. Případ je zajímavý tím, že armáda uzavřela celou oblast a sama pátrala po dalších troskách. A našla. A nejen trosky, ale i těla mimozemských bytostí. Údajně byl jeden mimozemšťan ještě naživu. Trosky i pozůstatky mimozemšťanů byly odtransportovány na blízkou základnu a uloženy do hangáru č. 84. Reakce armády vůči sdělovacím prostředkům byla šokující a snad i komická. Armáda nejdříve vydala prohlášení, že u Roswellu opravdu havarovalo UFO, ale znenadání náhle změnila názor a prohlašovala, že se nejednalo o UFO, ale o meteorologický balon. Celá "kauza Roswell" je dodnes opředena tajemstvím.
Tyto a mnohé další události odstartovaly vlnu zájmu o UFO mezi vědci i prostými lidmi. Vznikly neoficiální a samozřejmě i oficiální a vládami dotované a také utajované organizace, které se výzkumem fenoménu UFO zabývají.

Sněžný muž

20. srpna 2008 v 19:51 | Ciky |  Záhady
Yetti, Bigfoot, Alma - to jsou jména pro různé druhy sněžných či horských tvorů vyskytujících se v různých částech světa. Z Himalájí, Severní Ameriky i z Kavkazu a Sibiře jsou známy stovky zpráv o spatření tohoto podivného živočišného druhu, možná slepého článku vývojové větve, možná vzdáleného předka dnešního člověka. Mnoho kvalifikovaných vědců se zabývá shromažďováním a roztřiďováním těchto zpráv a důkazů. Skutečné důkazy o existenci sněžného muže lze rozdělit do tří hlavních kategorií: stopy, očití svědkové a hmatatelné důkazy, jako jsou například lebky a kůže.

Ďáblovo moře

20. srpna 2008 v 19:46 | Ciky |  Záhady
Pokud dychtivě sledujete vše tajemné a neznámé, není třeba vám připomínat, že už déle než jedno století se východně od pobřeží Spojených států děje cosi podivného. Beze stopy zde zmizely stovky letadel a lodí. Teorie pokoušející se tuto záhadu vysvětlit jsou stejně početné jako množství tragédií, které si vyžádaly tisíce lidských životů. Avšak chladné vlny Atlantiku nejsou jediným místem záhadných zmizení lodí a letadel, která jsou nezřídka dávána do souvislostí s pozorováním UFO. Stejný fenomén vyvolává hrůzu mezi námořníky a letci také v jiné oblasti - východně od Japonska.

Bermudský Trojúhelník

20. srpna 2008 v 19:42 | Ciky |  Záhady

Jste-li fandové tajemných věcí a záhad, pak vám v minulosti jistě neušla zmínka o bermudském trojúhelníku . O místě, které se nachází východně od Spojených států, bylo napsáno již několik hypotéz, za jakých podmínek na onom místě záhadně mizí lodě a letadla. Přečtěte si o nich.


Vaše Příběhy

20. srpna 2008 v 16:29 | Ciky |  Vaše Příběhy :)

Trapásky :)

Strašidelné Příběhy

Neuvěřitelné Příběhy

Ahojte zlatíčka!
Stal se Vám nějaký trapásek, neuvěřitelný,strašidelný nebo jiný příběh?......Podělte se o něj prosím se mnou a návštěvníky blogu zahady18 :)
Ale POZOR můžete mi i posílat fotky, které ste Vy nebo Vaši příbuzní vyfotily a je mi jedno jestli to budou nějaké vtipné, krásné, smutné nebo fotky Vašich obrázků co jste namalovaly atd...
Tohle všechno mi posílejte na E-mail: LuucQa@seznam.cz s předmětem NAPŘ: (MŮJ TRAPÁSEK atd...)
!!!UŽ SE MOCINKY TĚŠÍM NA TO CO MI POŠLETE!!!DĚKUJI....

Proměna vlkodlaka :)

20. srpna 2008 v 13:40 | Ciky |  Vlkodlaci
Proměna z člověka na vlkodlaka je velice bolestivá a pokud patříte pod druh vlkodlaků, kteří se proměňují každý měsíc, tak vás to musí hodně bolet, takže jak to asi vypadá? Nejprve se většinou začně přeměňovat tělo. Začne se trhat kůže a nehty se začínají přeměňovat na drápy. Potom příjde na řadu obličej. Nejdříve se vám změní oči a prodlouží se zuby. Potom se začně prodlužovat nos, až do vlkodlačího čumáku:-)mno a je z vás vlkodlak:-)

Vtipi o upírech :)

20. srpna 2008 v 13:36 | Ciky |  Upíři
Tři hladoví upíři sedí na kostelní věži a vyhlíží, čemu nebo komu vysát krev. První z nich odletí ,za chvíli je zpět celý od krve a ukazuje ostatním z věže dolů: ,,Vidíte tu velkou dogu?" Ostatní upíři pokývají hlavou. ,,Tak tu jsem celou vysál!" Za chvíli odletí druhý, vrátí se celý zkrvavený a chlubí se: ,,Vidíte tu velkou krávu na louce?" ,,Ano vidíme!" ,,Tak tu jsem celou vysál já." Krátce po té odletí třetí upír a vrátí se komplet celý rudý. Když se vydýchá, ukazuje do dáli: ,,Vidíte tu velkou červenou střechu?" Upíři zaostří a kývnou. Na to se upír rozpláče: ,,No,tak tu já neviděl!"
Přijde upír do potravin a povídá: "Jeden chleba."
Prodavač odvětí: "Takovej upír jako vy a chleba? Proč ne třeba tuto krvavou tlačenku?"
"Ne, chci chleba," odvětí upír. "Tady na křižovatce je krutá bouračka a já si ho budu namáčet."

0.1 Bleskowka

19. srpna 2008 v 12:49 | Ciky |  Bleskowky
  1. Ahoj...
  2. Jak je?...
  3. Kolik ti je?..Jestli to teda není tajný :)
  4. Jak si se sem dostal(a)?...
  5. Věříš na duchy?...
  6. Co na Diplom?...
  7. Tk jo, zatím pp :)

Duchové podle vědců

19. srpna 2008 v 4:53 | Ciky |  Duchové
Jsou to představy nebo jiná realita?Opravdu nás zemřelí mohou kontaktovat?


Záhada hrobu upíra

19. srpna 2008 v 4:38 | Ciky |  Záhady
Záhada hrobu upíra
17.06.2006
V roce 2000, kdy ještě vycházel velice známý záhadologický časopis Fantastická fakta, jsem byl jedním z několika externích dopisovatelů do tohoto časopisu. V této době se na jeho stránkách objevil můj článek, kde jsem popisoval místo posledního odpočinku údajného posledního Dalmatského úpíra. Ale nejřív pěkně popořadě. V té době se mi do rukou dostala malá fotografie jednoho zvláštního hrobu, který se nachází na jednom malém lesním hřbitově poblíž malého chorvatského městečka Živogošče. Tuto fotografii mi poskytla moje bývalá spolužačka i s příběhem, který mi převyprávěla. Každoročně jezdila v té době s celou rodinou k moři do Chorvatska. Jelikož ji záhady také zajímají, půjčil jsem jí na čtení tehdy vycházející Magazíny záhad, které v té době byly součástí časopisu Fantastická fakta. Jejich bytná, když viděla co čte za literaturu, tak ji i celou rodinu vzala na malý lesní hřbitov, kde jim ukázala malý a osamělý hrob a vyprávěla jim, kdo tam vlastně byl pohřben. Jednalo se prý o zvláštního člověka, který žil v tomto malém městečku na rozhraní 18. a 19. století. Podle doložených informací měl podle některých obyvatel té doby schopnost léčit, dnes bychom říkali, že to byl léčitel. Tento člověk žil sám, lidem se raději vyhýbal. Léčil bylinkami a do svých lektvarů přidával zvířecí krev, ale lidé si to obrátili a tvrdili, že to byla krev lidská a tím hned za jeho života vznikla pověst o tom, že je úpírem. Po své smrti se prý velice často zjevoval těm, kteří mu za jeho života nejvíc ublížili a neudělali mu nic dobrého. Obzvláště si prý vychutnával a vyhledával ty, kteří ho nechali pohřbít mimo oficiální hřbitov mezi vrahy, sebevrahy a jiné zločince. Tito lidé potom velice trpěli jeho častými návštěvami ze záhrobí a potom nařídili, aby byly jeho tělesné pozůstatky přestěhovány, aby již skončilo toto jeho něustálé noční řádění. A nebylo to zřejmě nic snadného. Zdá se, že stěhování hrobu mělo dlouhodobý charakter, protože místo, kde se dnes hrob nachází je již pátým místem, kam byly ostatky tohoto zvláštního člověka přestěhovány a kde jeho duch konečně nalezl klid. Toto místo se nachází na hřbitově u zdi kostela. Hrob musel být před uložením ostatků vysvěcen vysokým církevním hodnostářem, kterého pozvali mniši z kláštera, který se nachází poblíž městečka. Hrob nesměl být označen jménem, ale vypadá to, že na něm přeci jen nějaké jméno je a zní Antonio Petriceuich. V rozích náhrobku jsou vytesány znaky, které mají udržet duši tohoto člověka nebo dá-li se říci úpíra v klidu a míru. Vím, že se nejedná o záhadu, která pochází z našich českých luhů a hájů, ale chtěl jsem ji přiblížit, protože naši lidé do těchto míst často cestují a mohli by se při svých toulkách světem na tento hřbitov v Živogošči podívat. V té době několik mých známých tento hrob navštívilo a dokonce se jim podařilo objevit jednoho potomka tohoto zajímavého člověka.


Rozdíl mezi Vampírem a Upírem

19. srpna 2008 v 4:29 | Ciky |  Upíři
Lidé někdy dost dobře neumějí rozlišit rozdíl mezi UPÍREM a VAMPÝREM.
Upír
je něco jako nemrtvý, ale ten pravý nemrtvý je až vampýr. Upíři nemusejí sát krev, dělají to proto, aby si udrželi svoji dlouhověkost a taky proto, že je to jednoduše baví. Často však člověka při kousnutí ani nenakazí....
Zato vampýři jsou ony krvelačné bestie - krev potřebují nutně k životu, narozdíl od upírů se bojí světla a útočí jen v noci...
Upíři nejsou světloplaší, můžou být vzhůru celé dny a navíc mají úžasné schopnosti - zlepšený čich, sluch, vidí dobře ve tmě a mají jisté mimosmyslové vnímání - dokáží zachytit okolní vlivy bez pomoci sluchu a čichu. Někteří vidí i do budoucnosti, ale tato schopnost se u nich vyskytuje jen vyjímečně...
Když upír dlouho nepije krev a zestárne, stane se z něj tzv. nosferatu, což je starý upír, který už nemůže znovu omládnout, ale má bohaté duševní schopnosti...
Zato když vampýr dlouho nepije krev, začne mít pořádný ,,abst'ák"
Pokud nedostane krev, značně zeslábne, má halucinace atd. Buňky kožního pigmentu se začínají rozkládat - bílá až průsvitná kůže, která se rychle spálí na slunci. Potom je vampýr natolik vysílený, že zemře na chudokrevnost.

Záhada 11

19. srpna 2008 v 3:41 | Ciky |  Záhady
1. New York je jedenáctý stát USA
2. první letadlo, které vlétlo do dvojčat, mělo číslo letu 11
3. v tomto letu bylo 92 pasažérů. 9+2=11
4. Let číslo 77, druhé letadlo, které vlétlo do dvojčat, měl 65 pasažérů 6+5=11
5. tragédie se stala 11 září. Neboli jak se nyní označuje 9/11 9+1+1=11
6. toto datum odpovídá telefonnímu číslu amerických záchranných jednotek 911. opět 9+1+1=11
To nebude náhoda.?! Čti dál a více přemýšlej:
7. v letadlech bylo dohromady 254 obětí. 2+5+4=11
8. 11. září je 254 den v kalendáři. opět 2+5+4=11
9. bombový atentát v Madridu se stal 3.11.2004. 3+1+1+2+4=11
10. tato tragédie se stala přesně 911 dní po atentátu na dvojčata WTC a zase 911, zase 9/11, zase 9+1+1=11
Teď to ale začne bejt pořádně strašidelný:
Otevři si Word a udělej následující:
-napiš velkými písmeny Q33 NY (což je číslo letadla, které jako první vlétlo do dvojčat) -označ tyto písmena, změň velikost písma na 48 a typ písma na Wingdings (1).